Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1850818

Poznaj nas :)

 • dh Korki
  Adrian (Kori)
 • dh Konrad
  Konrad (Qń)
 • dh-na Ola
  Ola
 • dh Marcin P.
  Marcin
 • dh-na ---
  Gabrysia
 • dh Mateusz K.
  Mateusz (Kucu)
 • dh Oskar
  Oskar (Oski)
 • dh Mariusz
  Mariusz - drużynowy

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 7 lat(a), 7 miesiące temu
 • Przyboczna O : Mam pytanie. Jak przyboczni i zastępowi mogą sprawdzić tematy zbiórek w kom.? Bo mi się pokazuje, że nie mam uprawnień...
 • Drużynowy : Dzisiaj odbyła się zbiórka z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Nakręciliśmy z tej okazji filmik z życzeniami: www.facebook.com/WidmoBiedrusko
 • druzyna : Spotkanie dla rodziców w sprawie obozu odbędzie się 29.06 o godz. 17:00 w domu osiedlowym.
 • druzyna : UWAGA!!! W najbliższy piątek (01.05.2015r.) zbiórka nieodbędzie się. Proszę o przekazanie tej wiadomości innym.
 • druzyna : UWAGA!!! Nie zapomnijcie o legitymacjach!!! Bardzo szczęśliwy
 • Zuza : UWAGA!! Jeśli ktoś chce zapisać się na turniej siatkówki, może to zrobić osobiście, fejsbukowo lub telefonicznie (723310760) Uśmiech
 • Przybysz : WAŻNEEEEEE! Bardzo szczęśliwy Powtarzam do tych do których nie dotarłem! W sobotę 13.12 odbędzie się WIGILIA w zamku gdzie proszeni są harcerze!!! chętni niech się do mnie zgłoszą Mruga Pamiętajcie że głodni nie wrócicie! Bardzo szczęśliwy
 • danielek790 : A o której godzinie powrót

Tylko zalogowani mogą wysyłać wiadomości.

Wspierają nas

1 DH "Echo"

Biwaki

Czyli bieżące informacje, o zbliżających się wyjazdach i biwakach, jak i również tych na których już byliśmy!

HBZ 2010

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

W dniach od 5.03 do 6.03 odbył się "V Harcerski Bieg Zimowy" zorganizowany przez 89 ŚWDH "Na Szlaku" w Obornikach.

Cały wyjazd zaczął się dla nas około godziny 16:00 w Biedrusku od spotkania i dopinania na ostatni guzik wszelkich spraw związanych z biwak. Bo zebraniu się wszystkich podjechaliśmy po drużynę z Czerwonaka do Bolechowa i już razem pojechaliśmy do Obornik. Nasz patrol składał się z 8 osób, lecz zaraz po dojechaniu na miejsce nasz drużynowy Mariusz Sak wrócił do domu z powodu choroby. Na samym początku trzymaliśmy się z patrolem z Czerwonaka gdzie patrolowym był nasz przyboczny Błażej Szymański, lecz już w niedługim czasie lody zostały przełamane i złapaliśmy dobry kontakt z innymi patrolami. Pierwszy wieczór minął na integracji w postaci różnych gier harcerskich do późnych godzin nocnych. Drugi dzień zaczął się przygotowaniami do biegu, który trwał od 09.00 do 18.00. Bieg był bardzo ciekawy a zadania zróżnicowane. Poczynając od pływania i odbijania misia poprzez różne zadania związane z linami a kończąc na kilku zadaniach na myślenie. Mimo przeszywającego zimna udało nam się ukończyć większość zadań (wszystkie zadania ukończyły tylko 3 ekipy na 14). Po wyczerpującym biegu zostaliśmy uraczeni bardzo smacznym ryżem z kurczakiem, którego było pod dostatkiem co ważne dla naszej drużyny. Na sam koniec dnia odbył się apel podsumowujący oraz rozdanie nagród. Nasza drużyna została wyróżniona za udział. Po wszystkim znów do późnych godzin graliśmy w gry harcerskie oraz dyskutowaliśmy o ZHP i nie tylko. Niedziela to dzień wyjazdu i dzień sprzątania, oczywiście pomogliśmy organizatorom w przywróceniu porządku na hali, na której spaliśmy. Bieg zaliczamy do udanych i bardzo ciekawych i za rok na pewno weźmiemy udział i miejmy nadzieję zajmiemy tym razem jedno z czołowych miejsc

Czuwaj!

Komentarze 

 
#2 Glory 2020-04-21 06:29
Also visit my web-site bitcoin: https://postheaven.net/leslie44martinsen/escrow-protocols-for-cryptocurrencies-how-to-purchase-physical-goods-using
Cytować
 
 
#1 Jannie 2018-08-08 10:08
You made several good points there. I did a search on the
matter and found the majority of people will havee the same opinion with
your blog.

My site ... dark red ruby
gemstone: http://valenscube.com/dark-red-ruby-gemstone-15921.html
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież